Jak nakupovat v eshopu

Zde naleznete veškeré informace o nákupu v našem internetovém obchodě. Jak provést objednávku, vybrat dopravu a jakou zvolit platbu. Čtěte více.

Proč nakupovat u nás

Chcete vědět, proč nakupovat právě v našem obchodě? Připravili jsme pro vás široké spektrum výhod, aby pro vás byl nákup co nejvýhodnější. Čtěte více.

Doprava

Informace o námi využívaných dopravcích. O tom, kdy budete mít zboží doma a kolik za dopravu zaplatíte. Čtěte více.

Platby

Víme, že i možnosti plateb jsou pro vás důležité. Proto u nás můžete platit dobírkou při převzetí zboží nebo převodem na bankovní účet. Další způsoby budou následovat. Čtěte více.

Reklamace

Reklamace nemusí být nepříjemná. U nás se jí bát nemusíte! I při reklamaci jste stále naším zákazníkem a dle toho se k Vám také chováme.  Čtěte více.

Diskuze

Víme, že každý občas potřebuje poradit. Právě proto pro Vás připravujeme diskuzní fórum, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Čtěte více.

Kontakt

Máte nějaký dotaz? Potřebujete jen poradit? Obraťte se na nás pomocí formuláře, nebo na tel. 728 512 013. Rádi Vám se vším poradíme. Čtěte více.

Obchodní podmínky

I náš obchod musí dodržovat zákony. Přečtěte si jaké jsou obchodně-právní vztahy mezi obchodem a zákazníkem. Čtěte více.
Doprava zdarma od hodnoty nákupu 1990,- Kč